Ogrody na ślub

 

Czy ogrody w szkle mogą znaleźć swoje miejsce w dniu Twojego Ślubu? Las w słoiku na ślub?

Tak! To świetny pomysł na podziękowanie przybyłym gościom i bliskim osobom za ich obecność i wsparcie w tym wyjątkowym dniu.

Stworzyliśmy więc projekt miniaturowego leśnego ogrodu zamkniętego w szklanej buteleczce, który zachwyci Twoich gości. To niewielki las w słoiku, który ustawiony na stole będzie jednocześnie ozdobą w dniu ślubu, a także niespodzianką, którą na pewno docenią Twoi goście. Ślub to wyjątkowy moment w życiu i warto zadbać o jego wyjątkową oprawę.

Jak to wygląda?

Nasza ślubna, leśna kompozycja zawiera w sobie paproć, kępki mchu oraz dekoracyjne żwirki i kawałki drewna. Nasz las w słoiku przygotowywany jest z wyprzedzeniem, aby mógł zostać nawodniony, a następnie zamknięty naturalnym korkiem i “ustabilizowany”. Stabilizacja (czyli ustalenie się równowagi biologicznej) nowego małego ekosystemu jest bardzo ważna, gwarantuje ona niepowtarzalny wygląd lasu w słoiku oraz daje mu samowystarczalność.

Każdy las w słoiku udekorowany jest jutową wstążeczką oraz bilecikiem z podziękowaniem dla Waszych gości, datą ślubu i miejscem. Dołączamy także rulonik z mini instrukcją pielęgnacji dla gości. Całość nie zajmuje dużo miejsca, ale wygląda bardzo efektownie.

Takie podziękowanie z pewnością zaskoczy Twoich gości i sprawi im ogromną przyjemność. A Twoja dekoracja ślubna stanie się niepowtarzalna!

Ile to kosztuje?

Cena kompozycji zależy od tego jakie elementy znajdą się we wnętrzu słoiczka i ilości zamówionych kompozycji. Cena standardowego zestawu (paproć/fitonia + mech kępkowy) to 30 zł za kompozycję przy zamówieniu minimum 20 sztuk.

Jeśli chcesz  abyśmy przygotowali dla Ciebie Twoją własną kompozycję napisz do nas a stworzymy indywidualny projekt i kosztorys dopasowany do Twoich potrzeb! 🙂

 

las w słoiku na ślub

 

 

Gdzie mogę zamówić?

Działamy na terenie Wrocławia i okolic oraz na terenie województwa Lubuskiego. Nasze gotowe kompozycje są bardzo delikatne i nie możemy wysyłać ich pocztą ani firmą kurierską, więc dowozimy je do Ciebie. Jeśli jednak chciałbyś zamówić kompozycje do innego miasta – napisz! Może uda nam się je dowieźć lub ktoś z naszych znajomych podrzuci je do Ciebie. W końcu nie ma rzeczy niemożliwych! 🙂

Aby zamówić kompozycje napisz do nas maila!

Adres to: kontakt@zielony-sloik.pl

Las w słoiku na ślub – podziękowanie dla rodziców

Jeżeli poszukujesz wyjątkowego podziękowania dla Twoich rodziców lub bliskich w Dniu Ślubu – nasze ogrody w szkle to idealny pomysł!

Są niemal bezobsługowe, efektowne i soczyście zielone. A z dołączoną do nich instrukcją pielęgnacji nie będzie to kłopotliwy prezent dla rodziców w dniu ślubu.

Czy masz już prezent dla rodziców (na ślub)? Może spodoba Ci się któraś z poniższych propozycji:

Jeżeli poszukujesz ogrodu w szkle na prezent – odezwij się po indywidualną ofertę wraz z cenami!

W naszym sklepie stacjonarnym możesz zakupić gotowe ogrody w szkle od ręki. Możemy też przygotować dla Ciebie ogród na zamówienie!

Pracownia Zielonego Słoika – Wrocław ul. Nowowiejska 20 +48 690 189 169

E-mail: kontakt@zielony-sloik.pl