O nas

Paulina:
Ogrodniczka, paprotkoholiczka, roztrzepana mama Jadwigi i Ignacego, która uwielbia wymyślać coraz nowsze pomysły związane z szeroko pojętym ogrodnictwem. Projektantka ogrodów, rozgadana prowadząca warsztatów ‘ leśne ogrody w szkle’, która swoją miłością do roślin stara się zarażać wszystkich dookoła. Nie potrafi przejść obojętnie obok zabiedzonej rośliny doniczkowej, chodząc ulicami Wrocławia zagląda w okna kamiennic i ogląda w nich kwiaty na parapetach, a w parkach i ogrodach z dziką rozkoszą dotyka wszystkich roślin i rozpoznaje gatunki. A wyrósłszy w rodzinnym centrum ogrodniczym zna ich całkiem wiele. Uwielbia fotografię, ma też silne ciągoty do klasycznego jazzu. Kiedyś saksofonistka, obecnie pogrywa na domowym pianinie swoim dzieciom. Pasjonatka kolorowego, smacznego i różnorodnego życia. Z uśmiechem tworzy kolejne kompozycje w szkle i stara się zarazić swoją pasją odwiedzających Zielony Słoik. Prowadzi z zaangażowaniem zielone warsztaty zarówno po polsku jak i angielsku.

Mariola:
Ogrodniczka, pedagożka wczesnoszkolna, osoba uśmiechnięta i pełna energii. Na codzień możesz spotkać ją w naszym sklepie stacjonarnym gdzie odpowiada na nawet najtrudniejsze pytania dotyczące roślin zadawane przez naszych klientów. Momentalnie zaskarbia sobie sympatię rozmówcy i dzięki temu oprócz naszych sklepowych sąsiadów i klientów, kochają ją uczestnicy warsztatów. Prowadzi warsztaty po polsku i angielsku, dla dużych i małych. Jest też osobą, która zaplanuje Twoją domową zieleń, przywiezie, wykona i powie jak pielęgnować domową dżunglę. Jednym słowem: kobieta – orkiestra.
Mariusz:
Człowiek skrupulatny, kreatywny i dokładny. Ogrodnik z wykształcenia i zamiłowania. Nasz “Pan od sklepu internetowego”. To on najprawdopodobniej przygotowuje i zapakuje Twoje rośliny do wysyłki. Z pasją sadzi dostępne w naszym sklepie stacjonarnym gotowe ogrody w szkle, testuje nowe gatuntki roślin i powiększa stale swoją domową, spektakularną kolekcję roślin doniczkowych. Typowy “nocny marek”, który pracuje do późnych godzin. Dlatego zamówienia często realizuje o nieprzyzwoitych porach. Człowiek, na którego zawsze i wszędzie można liczyć.

Natalia:
Kobieta – ogarniaczka. To ona najwcześniej otwiera pracownię, szykuje produkty do zamówień, sprawdza, analizuje, dzwoni, uspokaja klientów. Spotkasz ją w sklepie stacjonarnym, zadzwoni do Ciebie ze sprawą ze sklepu internetowego. Z wykształcenia kulturoznawczyni, z przypadku rośliniara. Kiedy rozpoczynała pracę nie miała w domu ani jednej rośliny doniczkowej. I “wsiąkła” na dobre. Z każdą kolejną dostawą roślin przygarniała nowych, zielonych przyjaciół i nauczyła się najwięcej z nas wszystkich w najkrótszym czasie. Cierpliwa i wyrozumiała, zazieleniona wewnętrznie.