Wysyłka i transport

 

Ile czasu trwa realizacja zamówienia? 

 

Staramy się jak najszybciej zapakować i wysłać Twoje zamówienie. Realizacja zamówienia trwa zwykle od 3 do 5 dni roboczych (czyli dni pracujących, nie licząc weekendu)

Jeżeli termin ten wydłuży się – z pewnością Cię o tym poinformujemy drogą mailową lub elektroniczną.

 

Kiedy wysyłamy?

poniedziałek – wtorek

Wszystko co zawiera rośliny wysyłamy na początku tygodnia tak aby dotarły do Ciebie do piątku. Zależy nam na tym aby żywe elementy nie czekały zbyt długo w magazynach firm kurierskich.

 

W jaki sposób wysyłamy?

kurierem

nasze paczki wysyłamy do Ciebie za pośrednictwem firmy InPost. Jest to najszybsza znana nam forma transportu. Paczka jest w transporcie 1-2 dni robocze. InPost gwarantuje dostawę 95% przesyłek na drugi dzień roboczy.

W okresie zimowym rośliny wysyłane są tylko przesyłkami kurierskimi, a wszystkie paczki z roślinami są zaopatrzone we wkład ogrzewający (heat pack) aby rośliny nie były narażone na gwałtowne spadki temperatur.

do paczkomatów

W okresie wiosny, lata i jesieni (kiedy temperatura na w nocy nie spada poniżej zera stopni) masz do wyboru także wysyłkę do paczkomatu InPost.
Kiedy temperatury oscylują poniżej 5 stopni w nocy rośliny do przesyłek paczkomatowych dodajemy ogrzewacz do roślin.

 

W jakiej cenie?

zima

kurier InPost (+ogrzewacz) – 25 zł

paczkomat InPost (+ogrzewacz) – TYLKO kiedy temperatury nocne są powyżej 0 stopni – 20 zł

wiosna/lato/jesień

kurier InPost – 20 zł

paczkomat InPost – 18 zł

 

Cena wysyłki zimą jest wyższa ponieważ do paczek dołączamy ogrzewacz (w trosce o nasze rośliny). Nie chcemy aby rośliny zostały uszkodzone w transporcie przez niskie temperatury i mróz.

 

Jak mogę skorzystać z darmowej dostawy?

W naszym sklepie internetowym wprowadziliśmy darmową dostawę od 300 PLN. Jeżeli uzbierasz więc w swoim koszyku zakupowym produkty o wartości 300 zł lub większej automatycznie nie zostaniesz obciążony kosztami dostawy przesyłki.