Warsztaty ‘Leśne obrazy z mchu’

Leśne obrazy z mchu to najmodniejszy hit dekoracyjny w ostatnich latach. Mogą ozdobić zarówno nowoczesne jak i klasyczne wnętrza. Wprowadzają niepowtarzalny klimat, a ich tworzenie to wielka przyjemność. Na naszych warsztatach uczestnicy dowiedzą się z czego i jak je tworzyć oraz czy trzeba je pielęgnować. Korzystając z naszego doświadczenia stworzymy razem bezobsługowe kompozycje ze stabilizowanych mchów, porostów, drewna i kory. Wszystkie materiały użyte do ich tworzenia są w pełni naturalne, bezpieczne i najwyższej jakości.

Jak wyglądają nasze warsztaty?

Warsztaty tworzenia obrazów z mchu możemy zorganizować w formie stacjonarnej lub w formie spotkania ONLINE.

Na warsztatach stacjonarnych spotykamy się z uczestnikami przy dużym, wspólnym stole. Każdy z uczestników ma przygotowane swoje stanowisko warsztatowe, wypełnione potrzebnymi materiałami i narzędziami. Wszyscy razem tworzymy etap po etapie kompozycje w wybranych ramach i charakterze. Każdy z uczestników zabiera po warsztatach swoje dzieło, zapakowane bezpieczne do transportu.

Po rezerwacji terminu warsztatu ONLINE do każdego uczestnika wysyłamy dużą paczkę z pełnym zestawem warsztatowym oraz wskazówkami jak przygotować się do warsztatów. Dzieje się to 3-4 dni przed planowanym terminem warsztatów. Po rozpakowaniu paczki i sprawdzeniu jej zawartości uczestnik musi jeszcze troszkę poczekać na umówiony dzień i godzinę, kiedy to wszyscy wspólnie usiądziemy przed komputerami i rozpoczniemy spotkanie online.

Nasze warsztaty trwają ok 1,5-2,5h. Ich długość zależy od wielkości obrazu, który będziemy tworzyli. W trakcie tego czasu opowiadamy o własnych doświadczeniach, dzielimy się naszą wiedzą oraz ciekawymi spostrzeżeniami. Ale przede wszystkim tworzymy. Bo proces twórczy, spokojny, czasochłonny i wciągający jest tutaj najważniejszy.

Warsztaty prowadzimy w języku polskim oraz angielskim.

Co zawiera zestaw warsztatowy? / Jak organizujemy wysyłkę zestawów warsztatowych?

W zestawie warsztatowym znajduje się:

  • wybrany model ramy
  • stabilizowane mchy i porosty najwyższej jakości
  • stabilizowane rośliny, kora drzewna, drewno egzotyczne i gałęzie
  • dekoracyjne suszone nasiona, szyszki, łuszczyny
  • narzędzia do tworzenia obrazu (np. kleje, wkłady, pistolety)
  • praktyczna instrukcja pielęgnacji obrazu aby nic nie uciekło uczestnikom z warsztatów
  • materiały ochronne do pracy

Wszystkie zestawy na warsztaty online wysyłane są bezpośrednio do uczestników za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost, z którą obecnie współpracujemy. Przesyłka jest w transporcie 1 dzień roboczy.

Czy jest minimalna liczba uczestników w warsztatach ‘leśne obrazy z mchu’?

Aby warsztaty doszły do skutku liczba uczestników musi wynieść 10 osób. Jednakże w przypadku mniejszej grupy uczestników skontaktuj się z nami – zwykle wyceniamy wtedy cały warsztat jedną kwotą niezależnie od liczby uczestników.

W przypadku grup ponad 10 osobowych wyceniamy koszt jednego zestawu warsztatowego.

Chcesz zorganizować warsztaty las w słoiku online dla większej grupy? Nie ma problemu. Maksymalna liczba uczestników na warsztatach to aż 100 osób. Wielkości grup warsztatowych i liczbę prowadzących warsztaty dostosujemy do Twoich wymagań. Większe grupy także “rozpracowujemy”!

Jakie kompozycje powstają na warsztatach tworzenia obrazów z mchu?

Na naszych warsztatach powstają obrazy z mchu w najrozmaitszych kształtach ram oraz w różnym charakterze. Poniżej obejrzysz przykładowe kompozycje, które podzieliliśmy na kilka propozycji:

Zestaw nr 1 – MIDI – obraz w ramie kwadratowej o wymiarach 25×25 cm – czas trwania: 1,5h

Propozycja nr 2 – HEXA – obraz w ramie heksagonalnej o wymiarach 35×35 cm – czas trwania 2h

Obraz nr 3 LARGE – duży obraz w ramie kwadratowej o wymiarach 40×40 cm – czas trwania 2,5h

Wersja nr 4 – MAXI – obraz z mchu w głębokiej ramie kwadratowej o wymiarach 50×50 cm – czas trwania 3h

Ile kosztują warsztaty ‘leśne obrazy z mchu’?

Cena warsztatów jest ustalana dla każdego zestawu warsztatowego i zależy od liczbyi uczestników warsztatów. Zapraszamy Cię do kontaktu mailowego lub telefonicznego, a z przyjemnością przedstawimy Ci cennik wszystkich zestawów warsztatowych.

Ceny warsztatów rozpoczynają się od 160 pln netto za uczestnika.

Na całość wystawiamy faktury VAT.

Jeżeli poszukujesz obrazów z mchu w formie prezentu zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą ZESTAWÓW ZRÓB TO SAM. Możesz je także obejrzeć na naszym profilu na Instagramie lub Facebooku.

Jak zarezerwować termin?

Aby zarezerwować termin warsztatów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

  • Paulina: (+48) 796 116 106
  • kontakt@zielony-sloik.pl

Możemy zaoferować Ci warsztaty w godzinach porannych jak i popołudniowych. Warsztaty weekendowe lub w tygodniu.
Po rezerwacji wybranego terminu warsztatów potrzebujemy minimum tygodnia na przygotowanie zestawów warsztatowych i ewentualne wysłanie ich do uczestników. Jednakże wszystko zależy od wymagań i potrzeb naszych klientów, bo jesteśmy elastyczni.

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? A może życzenia specjalne? Skontaktuj się z nami – dopasujemy naszą ofertę specjalnie do Twoich potrzeb.