Warsztaty – oferta

Dla kogo są nasze warsztaty?

 • to świetny pomysł na integracje pracowników w Twojej firmie
 • może to być świetnie spędzony czas w grupie przyjaciół lub znajomych
 • ciekawy pomysł na wieczór panieński lub kawalerski
 • to cenna lekcja przyrody dla ciekawych świata dzieci

Jeżeli chcesz żebyśmy zrobili warsztaty u Ciebie w firmie lub po prostu u Ciebie to dobrze trafiłeś(aś). Poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego w jaki sposób je organizujemy.

Gdzie organizujemy?

Warsztaty możemy przeprowadzić praktycznie wszędzie. Jeżeli nie masz wystarczającej przestrzeni możemy takie warsztaty przeprowadzić gdzieś na łonie natury – np w parku na łące lub nad rzeką. Jesteśmy z Wrocławia i dlatego najwygodniej jest nam dojechać gdzieś we Wrocławiu lub w jego okolicach. Czasami trochę jeździmy więc jeżeli nie jesteś z miasta Wrocław a chcesz abyśmy przeprowadzili warsztaty u Ciebie to skontaktuj się z nami – na pewno się jakoś dogadamy.

Co zawiera oferta?

 • Przyjazd przed rozpoczęciem warsztatów i przygotowanie przestrzeni do pracy
 • Rękawiczki dla tych, którzy nie chcą pobrudzić sobie rąk
 • Wstęp teoretyczny i nasze wsparcie w części praktycznej
 • Wszelkie materiały do stworzenia ogrodu w szklanym słoju o wysokości 30 cm ze szklaną pokrywką (rośliny, podłoża, żwiry, mchy, narzędzia, dekoracje, torby)
 • Jeżeli po warsztatach zostaną jakieś rośliny lub dekoracje możecie zrobić z nimi na co macie ochotę np zabrać do domu
 • Każdy z uczestników zabiera ze sobą stworzony podczas warsztatów ogród w szkle
 • Na koniec po sobie sprzątamy 🙂

Ile to kosztuje?

Koszt naszych podstawowych warsztatów to 100zł netto (Wystawiamy fakturę VAT) za osobę jeżeli zbierze się komplet 10 osób. Całkowity koszt warsztatów to 1000zł netto i może w nich brać udział 10 osób.

Jak wygląda ogród w szkle po warsztatach z naszej oferty?

W naszej ofercie znajduje się kurs tworzenia podstawowego ogrodu leśnego, który po stworzeniu może wyglądać tak:

Możemy stworzyć razem także ogrody pustynne, japońskie z drzewkami bonsai oraz tropikalne i owadożerne. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę na warsztaty z pozostałymi typami ogrodów.

Dlaczego 10 osób?

Jest to taka liczba uczestników, którą jedna osoba prowadząca jest w stanie “ogarnąć”. Mamy ambitne podejście i staramy się na warsztatach poświęcić czas indywidualnie każdemu z uczestników.

Co jeżeli chcę warsztaty dla większej grupy osób?

Do większych grup warsztatowych podchodzimy w dwojaki sposób: albo dzielimy taką grupę na tury aby móc podejść do uczestników bardziej indywidualnie, albo organizujemy “armię” ogrodników, którzy w czasie pracy z ogrodem nadzorują warsztatowiczów, poświęcają im czas i rozwiewają wszelkie wątpliwości w indywidualnym kontakcie. Cenimy sobie takie podejście i staramy się nie robić “masówek”.

Czy muszę się jakoś przygotować do warsztatów?

Nie. Wszystkie niezbędne materiały przyniesiemy ze sobą. Wiedzę też mamy i chętnie się nią dzielimy. Wszystkiego nauczysz się na warsztatach.

Co jest potrzebne do zorganizowania warsztatów?

Abyśmy mogli zorganizować u Was warsztaty potrzebujemy tylko kilku rzeczy:

 • Dostępu do wody
 • Dużego stołu dla wszystkich uczestników. Najlepszy jest stół możliwie kwadratowy lub okrągły aby uczestnicy mogli inspirować się i podpatrywać innych

Ile czasu trwają warsztaty?

Warsztaty trwają ok 1,5h do 2h. Część teoretyczna to ok 30 min. Całość odbywa się w luźnej, przyjaznej atmosferze, nigdzie się nie spieszymy i poświęcamy każdemu tyle czasu ile potrzebuje.

Napisz lub zadzwoń do nas a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

TU znajdziesz relację z naszych warsztatów.