Warsztaty – oferta

Dla kogo są nasze warsztaty?

 • to świetny pomysł na integracje pracowników w Twojej firmie
 • może to być świetnie spędzony czas w grupie przyjaciół lub znajomych
 • ciekawy pomysł na wieczór panieński lub kawalerski
 • to cenna lekcja przyrody dla ciekawych świata dzieci

Jeżeli chcesz żebyśmy zrobili warsztaty u Ciebie w firmie lub po prostu u Ciebie to dobrze trafiłeś(aś). Poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego w jaki sposób je organizujemy.

Gdzie organizujemy?

Warsztaty możemy przeprowadzić praktycznie wszędzie. Jeżeli nie masz wystarczającej przestrzeni możemy takie warsztaty przeprowadzić gdzieś na łonie natury – np w parku na łące lub nad rzeką. Jesteśmy z Wrocławia i dlatego najwygodniej jest nam dojechać gdzieś we Wrocławiu lub w jego okolicach. Czasami trochę jeździmy więc jeżeli nie jesteś z miasta Wrocław a chcesz abyśmy przeprowadzili warsztaty u Ciebie to skontaktuj się z nami – na pewno się jakoś dogadamy.

Co zawiera oferta?

 • Przyjazd przed rozpoczęciem warsztatów i przygotowanie przestrzeni do pracy
 • Rękawiczki dla tych, którzy nie chcą pobrudzić sobie rąk
 • Wstęp teoretyczny i nasze wsparcie w części praktycznej
 • Wszelkie materiały do stworzenia ogrodu w szklanym słoju o wybranej wysokości (rośliny, podłoża, żwiry, mchy, narzędzia, dekoracje, torby)
 • W naszej ofercie znajdziesz wiele rozmiarów i kształtów szklanych naczyń. Możemy stworzyć ogrody w szklanych kulach, słojach z korkiem lub szklaną pokrywką, a także szerokich, dużych gąsiorach
 • Każdy z uczestników zabiera ze sobą stworzony podczas warsztatów ogród w szkle
 • Praktyczną instrukcję pielęgnacyjną do każdego stworzonego ogrodu, którą uczestnik zabierze ze sobą
 • Na koniec po sobie sprzątamy 🙂

Ile to kosztuje?

Koszt naszych podstawowych warsztatów liczymy według liczby uczestników. Minimalna liczba uczestników na naszych warsztatach to 10 osób. Koszt uczestnictwa jednej osoby dostosowujemy do wymagań klienta, bo każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie. Ceny warsztatów rozpoczynają się od 120 zł netto. Na całość wystawiamy fakturę VAT.

Jak wygląda ogród w szkle po warsztatach z naszej oferty?

W naszej ofercie znajduje się kurs tworzenia podstawowego ogrodu leśnego, który po stworzeniu może wyglądać tak:

Możemy stworzyć razem także ogrody pustynne, japońskie z drzewkami bonsai oraz tropikalne i owadożerne.

W naszej ofercie znajdą się ogrody w słojach z korkiem, butlach, kulach, a także szklanych kloszach. Mamy ponad 50 kształtów szkieł.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę na warsztaty z pozostałymi typami ogrodów.

Dlaczego 10 osób?

Jest to taka liczba uczestników, którą jedna osoba prowadząca jest w stanie “ogarnąć”. Mamy ambitne podejście i staramy się na warsztatach poświęcić czas indywidualnie każdemu z uczestników. Jeżeli uczestników warsztatów będzie więcej, dostosowujemy wtedy liczbę prowadzących ogrodników do tej liczby.

Co jeżeli chcę warsztaty dla większej grupy osób?

Do większych grup warsztatowych podchodzimy w dwojaki sposób: albo dzielimy taką grupę na tury aby móc podejść do uczestników bardziej indywidualnie, albo organizujemy “armię” ogrodników, którzy w czasie pracy z ogrodem nadzorują warsztatowiczów, poświęcają im czas i rozwiewają wszelkie wątpliwości w indywidualnym kontakcie. Cenimy sobie takie podejście i staramy się nie robić “masówek”.

Czy muszę się jakoś przygotować do warsztatów?

Nie. Wszystkie niezbędne materiały przyniesiemy ze sobą. Wiedzę też mamy i chętnie się nią dzielimy. Wszystkiego nauczysz się na warsztatach.

Co jest potrzebne do zorganizowania warsztatów?

Abyśmy mogli zorganizować u Was warsztaty potrzebujemy tylko:

 • Dostępu do wody
 • Dużego stołu dla wszystkich uczestników. Najlepszy jest stół możliwie kwadratowy lub okrągły aby uczestnicy mogli inspirować się i podpatrywać innych

Ile czasu trwają warsztaty?

Warsztaty trwają ok 2 godziny. Część teoretyczna to ok 30 min. Całość odbywa się w luźnej, przyjaznej atmosferze, nigdzie się nie spieszymy i poświęcamy każdemu tyle czasu ile potrzebuje.

Napisz lub zadzwoń do nas a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

TUTAJ znajdziesz relację z naszych warsztatów.

W naszej ofercie znajdziesz także warsztaty odbywające się w formule ONLINE. Tę ofertę znajdziesz TUTAJ.