Zielone Warsztaty kreatywne – oferta ‘las w słoiku’

Dla kogo są nasze warsztaty?

 • to świetny pomysł na integracje pracowników w Twojej firmie
 • może to być świetnie spędzony czas w grupie przyjaciół lub znajomych
 • ciekawy pomysł na wieczór panieński lub kawalerski

Jeżeli chcesz żebyśmy zrobili warsztaty u Ciebie w firmie lub po prostu u Ciebie to dobrze trafiłeś(aś). Poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego w jaki sposób je organizujemy.

Gdzie organizujemy warsztaty?

Warsztaty możemy przeprowadzić praktycznie wszędzie. Jeżeli nie masz wystarczającej przestrzeni możemy takie warsztaty przeprowadzić gdzieś na łonie natury – np w parku na łące lub nad rzeką. Jesteśmy z Wrocławia i dlatego najwygodniej jest nam dojechać gdzieś we Wrocławiu lub w jego okolicach, ale możemy warsztaty kreatywne przeprowadzić także na terenie całej Polski.

No i oczywiście w formie ONLINE. Jeżeli szukasz oferty na WARSZTATY ONLINE znajdziesz ją ->TUTAJ<-

Leśne ogrody w szkle

Warsztaty las w słoiku to wręcz kultowe i najpopularniejsze warsztaty w naszej ofercie. Stworzyliśmy autorski program i dzielimy się nim z uczestnikami już od 2017 roku. W naszych warsztatach wzięło udział ponad 2000 osób i wciąż cieszą się one największą popularnością wśród naszych klientów.

Co zawiera oferta?

 • Przyjazd przed rozpoczęciem warsztatów i przygotowanie przestrzeni do pracy, materiały ochronne
 • Wstęp teoretyczny i nasze wsparcie w części praktycznej
 • Wszelkie materiały do stworzenia ogrodu w szklanym słoju o wybranej wysokości (rośliny, podłoża, żwiry, mchy, narzędzia, dekoracje, torby)
 • W naszej ofercie znajdziesz wiele rozmiarów i kształtów szklanych naczyń. Możemy stworzyć ogrody w szklanych kulach, słojach z korkiem lub szklaną pokrywką, a także szerokich, dużych gąsiorach, ogrody leśne, ogrody z drzewkami bonsai, ogrody pustynne i sukulentowe
 • Każdy z uczestników zabiera ze sobą stworzony podczas warsztatów ogród w szkle
 • Praktyczną instrukcję pielęgnacyjną do każdego stworzonego ogrodu, którą uczestnik zabierze ze sobą
 • Na koniec po sobie sprzątamy 🙂

 

Ile to kosztuje?

Koszt naszych podstawowych warsztatów liczymy według liczby uczestników. Minimalna liczba uczestników na naszych warsztatach to 10 osób. Koszt uczestnictwa jednej osoby dostosowujemy do wymagań klienta, bo każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie. Ceny warsztatów rozpoczynają się od 160 zł netto. Na całość wystawiamy fakturę VAT.

Liczbę prowadzących dostosowujemy do liczby uczestników warsztatów. Obsługujemy grupy 10-cio osobowe, ale i 100 osobowe także. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

 

Jak wygląda ogród w szkle po warsztatach z naszej oferty?

W naszej ofercie znajduje się kurs tworzenia podstawowego ogrodu leśnego, który po stworzeniu może wyglądać tak:

warsztaty las w słoiku

Możemy stworzyć razem także ogrody pustynne, japońskie z drzewkami bonsai oraz tropikalne i owadożerne.W naszej ofercie znajdą się ogrody w słojach z korkiem, butlach, kulach, a także szklanych kloszach. Mamy ponad 50 modeli szkieł. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę na warsztaty z pozostałymi typami ogrodów.

 

W jakim języku prowadzicie warsztaty?

Warsztaty prowadzimy w języku polskim oraz angielskim. 
Naszą całą ofertę warsztatów w języku angielskim znajdziesz ->TUTAJ (KLIK)<-

 

Co jeżeli chcę warsztaty dla większej grupy osób?

Do większych grup warsztatowych podchodzimy w dwojaki sposób: albo dzielimy taką grupę na tury aby móc podejść do uczestników bardziej indywidualnie, albo organizujemy “armię” ogrodników, którzy w czasie pracy z ogrodem nadzorują warsztatowiczów, poświęcają im czas i rozwiewają wszelkie wątpliwości w indywidualnym kontakcie. Cenimy sobie takie podejście i staramy się nie robić “masówek”.

 

Co jest potrzebne do zorganizowania warsztatów?

Abyśmy mogli zorganizować u Was warsztaty potrzebujemy tylko:

 • Dostępu do wody
 • Dużego stołu dla wszystkich uczestników. Najlepszy jest stół możliwie kwadratowy lub okrągły aby uczestnicy mogli inspirować się i podpatrywać innych
 • Dostępu do prądu jeżeli mamy być zaopatrzeni w nagłośnienie

Ile czasu trwają warsztaty?

Warsztaty trwają ok 2 godziny. Część teoretyczna to ok 15-20 min. Całość odbywa się w luźnej, przyjaznej atmosferze, nigdzie się nie spieszymy i poświęcamy każdemu tyle czasu ile potrzebuje.

TUTAJ znajdziesz relację z naszych warsztatów.

W naszej ofercie znajdziesz także warsztaty las w słoiku odbywające się w formule ONLINE. Tę ofertę znajdziesz TUTAJ.