Opublikowano

Kolekcja świąteczna ogrodów w szkle już dostępna! – znajdź swój las w słoiku na prezent

las w słoiku - kolekcja świąteczna

Teraz i Ty możesz sprezentować bliskiemu nasz świąteczny las w słoiku na prezent – zestaw ZRÓB TO SAM

Ponownie startujemy z lasami w słoiku na prezent!

Już kolejny raz wypuszczamy w świat naszą zimową kolekcję leśnych ekosystemów do samodzielnego złożenia, które utożsamiają zamknięty w szklanym słoju kawałek lasu, tym razem w wydaniu świątecznym, z delikatnymi dekoracjami bożonarodzeniowymi, które nienachalnie udekorują Wasze świąteczne wnętrza.

Co znajdziesz w naszej świątecznej kolekcji lasów?

W tym roku przygotowaliśmy aż 4 lasy w słoiku na prezent – każdy z naszych zestawów ma inny kształt, inną wielkość, inne przeznaczenie i co najwazniejsze – inną cenę 🙂


Zestaw nr 1

Leśna szklana kula z korkiem o wysokości 20 cm. Zestaw kompaktowy, przystępny cenowo, we wnętrzu którego znajdziecie wszystkie niezbędne elementy do stworzenia leśnej kompozycji z paproci, mchów, czerwonej fitonii, bluszczu i kamieni szlachetnych.

Ten zestaw znajdziesz —–> TUTAJ


Zestaw nr 2

Tropikalny ogród w wysokim słoju dla dzieci o wys. 35 cm. Zestaw przygotowany przez wykwalifikowanego pedagoga w taki sposób, aby dzieci z łatwością mogły posadzić swój własny las w słoiku według specjalnej instrukcji. Małym dzieciom (zestaw przeznaczony jest dla dzieci od 4 roku życia) instrukcję przeczytać mogą rodzice jak i wspomóc w sadzeniu, większe czytające dzieci poradzą sobie w zupełności same. Znajdziecie tutaj tropikalną palmę, mech, kolorową fitonię, kolorowe piaski dekoracyjne, kamienie szlachetne i dzikie zwierzęta! Na każde dziecko czeka także słodki upominek od mikołaja!

Ten zestaw w limitowanej ilości znajdziesz —–> TUTAJ


Zestaw nr 3

– obszerna leśna bańka w świątecznej aranżacji. Duża kompozycja stworzona z paproci, czerwonych fitonii, kryształów górskich, bluszczu a także duuużej ilości mchu. Jest okazała, zrobi wrażenie nawet na najbardziej nieprzekonanym ogrodniku 🙂

Ten las w słoiku na prezent znajdziesz —–> TUTAJ


Zestaw nr 4

– szeroka szklana butla z drzewkiem bonsai i dekoracjami świątecznymi. Jest to zestaw, który pozwoli na stworzenie minimalistycznej kompozycji w szklanej butli o wysokości 35 cm. W każdym ogrodzie znajdzie się fikus tępy, biało-zielona fitonia, dekoracyjne skałki, mchy, figurki oraz ozdobne świąteczne wstążki.

Ten zestaw znajdziesz w limitowanej ilości w naszym sklepiku —–> TUTAJ

Jak zamawiać świąteczne zestawy?

Jeśli chcesz zamówić nasz las w słoiku na prezent i obdarować bliską osobę zestawem ‘zrób to sam’ wystarczy zakupić produkt przez nasz sklep internetowy a w komentarzu do zamówienia podać preferowaną datę wysyłki lub odbioru osobistego. Zestawy będą gotowe do wysyłki lub odbioru już na początku grudnia, ale oferowana przez nas optymalna data wysyłki zestawów, które mają być prezentami pod choinkę to 16/17/18 grudnia. Wtedy wysłany zestaw nie musi być otwierany przed świętami, a więc można być spokojnym o rośliny w nim zamknięte. Jeżeli w grudniu zrobi się także bardzo zimno możecie być spokojni o swoje rośliny – każda z roślin jest zabezpieczona specjalnym wkładem ogrzewającym, który zabezpiecza przed przechłodzeniem roślin w transporcie.

Masz pytania? Las w słoiku na prezent

Zapraszamy do kontaktu – dzwońcie, piszcie, klikajcie! Przygotujemy dla Was specjalną ofertę, dopasujemy zestaw do Waszych potrzeb. Zlokalizujemy Waszą paczkę, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Mamy nadzieję, że zaraziliśmy Was naszym słoikowym entuzjazmem!
Ekipa z Zielonego Słoika